Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Dyskusja na temat obierania ziemniaków.


Małpa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie powiem, jest to ważny temat.

Kto kiedyś nie obierał ziemniaków? <3

Tylko rodzi się pytanie.

Czym obieracie?

Bo ja na ten przykład umiem i nożem i obierakiem, ale nożem mi się grubo skórkę ciacha. -.-

A wy?

 

@Proszę nie mówić, że to głupi temat, bo to ważna dyskusja. ;)

Weteran
Opublikowano

Nie bo jak obierasz nożem to większa część ziemniaka odpada ze skórką,

chyba że umiejętnie się nim posługujesz.

Ja osobiście preferuje używanie obieraczki.

1329036830-U154499.png
Opublikowano

Osobiście obieram piętami, a moi rodzice preferują obierać kubkiem. Trochę dziwne macie te metody...

Zachęcam Was do wpłacania dużych sum na mojego paypal`a.

Opublikowano

Ja pierdole i nie obieram skórki. Wrzucam prosto z uprawy do garnka, gotuje i wpierdalam.

Bardzo proszę o ściągniecie kilku %.

Opublikowano

@up

Mamę?

 

@ogólnie

Racja, ja nożem kilka razy palucha przeciąłem.

 

@tego co ma tępą obieraczkę

 

Naostrz sobie ;p

Opublikowano

@up

 

To i tak nic nie da HEHE ...... Ja i tak preferuje nożyk xD Już mam w nim taką wprawe, że normalnie ziemniaki to takie dryglasy ( jak to Ferdek Kiepski mówi xD) a nie takie pipidówki malutkie jak mały palec xDDDD

mychemv.png

Opublikowano

Ja nie obieram ziemniaków bo mama sama daje rade :)

@Kondzio56 Sam kiedyś próbowałem nożem to odrazu 3/4 ziemniaka nie było xD

cześć.

Opublikowano

Zastanawialiście się kiedyś nad metafizycznym znaczeniem obierania ziemniaków w kulturze zachodnioceltyckiej u schyłku XIII wieku?

rydah for life

Opublikowano

@ManInHat

 

Rasista, phi -.-

 

@Cass

Że niby co?

 

@

A tak wogóle to niekiedy się bierze zamacza ziemniaki i potem nawet palcem schodzi. ;p

Opublikowano

Obieraczka <3xD

Moje poradniki :

http://www.mpcforum....33#entry3818233 - Download z FULL prędkością naszego łącza :)

http://www.mpcforum....83#entry3798683 - Jak uchronić się przed zawirusowaniem ;)

http://www.mpcforum....96#entry3732796 - Jak zapomniane hasła internetowe (mozilla, opera, chrome)

http://www.mpcforum.pl/topic/540376-tutjak-zrobic-porzadna-strone-www/page__pid__3854731#entry3854731 - Jak zrobić porządną stronę WWW

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...